Son Haberler
Anasayfa / Ferroli Kombi Servisi / Akfırat Ferroli Kombi Servisi / Akfırat Ferroli Kombi Servisi – (216) 344 10 10

Akfırat Ferroli Kombi Servisi – (216) 344 10 10

Akfırat Ferroli Kombi Servisi

Aydıntepe Ferroli Kombi Servisi

Akfırat Ferroli Kombi Servisi

Akfırat Ferroli Kombi Servisi 7 gün 24 saat boyunca faaliyet ve hizmet içerisin de bulunmaktadır. Firmamız Ferroli kombi servisi hizmetlerin de müşterilerine 1 (bir) yıl boyunca servis garantisi sağlamaktadır. Fiyatlarımız da %50 lere varan indirimlere giderek her bütçeye uygun servis hizmeti sağlamaktayız.

Akfırat Ferroli Kombi Servisi , Sanayi Bakanlığınca Ferroli kombi servisleri 15 yıl boyunca kullanım ömrü biçilmiştir. Sizler de Ferroli kombi cihazınızı 15 yıl boyunca sorunsuz bir şekilde kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey düzenli olarak kombi cihazınıza bakım yaptırmak. Bakım yaptırarak kombi cihazınızın ömrünü bir iken iki katına çıkartabilirsiniz. Her zaman kaliteli ve konoforlu kombi bakımı yapan firmamız sizler için en iyi servis hizmetini sağlamaktadır. Firmamızı aradığınız gün içerisin de sizlere en iyi hizmeti sorunsuz ve garantili bir biçim de sunmaktadır.

Ferroli Kombi cihazlarında en büyük sorunlardan biri su basınç arızasıdır. Bu hatayı almanızın sebebi ise su seviyenizin 1.5 LT barın altında yada çok üstün de olmasından kaynaklanıyor. Şayet sizler de su basınç hatası alıyorsanız yapmanız gereken tek şey su seviyesini 1.5 LT bar olarak ayarlamak. 1.5 LT barın üzerinde iseniz petekler
yardımıyla suyu boşaltıp 1.5 LT bar olarak ayarlayabilirsiniz. Firmamız sizlere kaliteli , anında çözüm sunan ve garantili Ferroli kombi servisi hizmeti sunmaktadır.

Akfırat Ferroli Kombi Servisi , Firmamız bünyesin de faaliyet vermekte olan uzman teknik servis elemanları
işin de son derece titiz,uzman ve professiyonel olup neyin ne şekil de yapılacağını çok iyi analiz etmektedirler. Güler yüzlü , professiyonelliğiyle kombi cihazlarınıza son derece titiz ve garantili işlem yapmaktadırlar. Garantili servis hizmetimiz sayesin de müşterilerimizi mağdur etmemekteyiz.

Sizler de Akfırat Ferroli Kombi Servisi arayarak Ferroli kombi servisi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Firmamızı aradığınız gün içerisin de sizlere yine aynı gün içerisin de dönüş yapılarak kombi cihazınız da oluşan sorunları yine aynı gün içerisin de çözüme kavuşturmak tayız.

Akfırat Ferroli Kombi Servisi – İletişim

(0216) 344 10 10

444 27 28

erfateknik@gmail.com

Diğer Hizmetlerimiz ;

Kombi Kart Tamiri

Bosch Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi

Buzdolabı Servisi

 

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*