Son Haberler
Anasayfa / Ferroli Kombi Servisi / Çekmeköy Ferroli Kombi Servisi / Çekmeköy Ferroli kombi servisi – 444 27 28

Çekmeköy Ferroli kombi servisi – 444 27 28

Çekmeköy Ferroli Kombi Servisi

Çekmeköy Ferroli Kombi Servisi

Çekmeköy Ferroli kombi servisi

Çekmeköy Ferroli kombi servisi

Çekmeköy Ferroli Kombi Servisi Günümüze gelindiğinde artık kömür yakıtına gerek duyulmayan bir ortam bulunuyor. Çünkü artık ülkemize doğalgaz gelmiş bulunuyor ve evlerimizde her odayı aynı anda ve ısıda ısıtan bu teknolojiye insanlar çok çabuk alışmaya başladılar. Eskiden olduğu gibi kömür sobaları uygun ortamında kullanılmaya devam etse bile ortaya çıkardığı hava kirliliği sebebiyle şehirlerde artık kullanılmıyor. Evlerimize gelmesi için doğalgaza uyumlu kombi sistemlerinin kurulması ve evimizin her odasına borular döşenerek tesisatının çekilmesi gerekiyor.

Eskiden ısınmak için kömür sobalarını kullanırdık. Artık günümüzde kömür sobaların yerini doğa gaz sistemleri almış bulunmaktadır. Doğal gaz sistemleri kömür sobalarına göre daha ekonomik hemde daha konforlu bir şekilde ısıtma olanağı sağlıyor.

Kombi cihazınızı evinize kurduğunuz zaman tek bir düğmeyle tüm odalarınızı ısıtmakla kalmayıp musluklardan sıcak su akmasına sebep olur.

Eskiden olduğu gibi her odaya kömürlü soba kurmak cok ciddi maddiyat istemekle kalmayıp sizede cok zorluklar çıkarmasına sebep oluyordu.

Kombiler sadece doğal gaz sistemi ile çalışmazlar. birde LPG yakıtı ilede çalışmaktadırlar. Günümüzde doğal gaz daha çok tercih ediliyor. Bunun sebebi ise LPG ye oranla daha ekonomik hemde daha güvenilir olmasından kaynaklanıyor.

 

cekmeköy-ferroli-kombi-servisi

cekmeköy-ferroli-kombi-servisi

Kombilerinizde arızalanma meydana gelebilir. Ekrana hata kodları verebilir. Örnek vermek gerekirse f5 kodu gaz atık sorunu olduğu anlamına gelir. Bu gibi durumlarda 444 27 28 telefon numarasını arayabilir çağrı merkezimizde bulunan yetkili teknik servis elemanlarına durumu bildirip gün içersinde sorunuzu çözmek için adresinize gelirler.Bütün bu işleri yapmak için yetkili servisler ve kombi servisleri bulunmaktadır. Çekmeköy ilçesinde bu hizmeti veren yetkili servisimiz Çekmeköy Ferroli kombi servisi olarak bilinmektedir. İnsanların sadece ısınmak için ayırdıkları miktarlar ile doğalgaz sistemlerinde ısınmak yanında sıcak su ihtiyacı da karşılanmış oluyor. Ayrıca mutfağımızda bulunan mutfak tüplerimizde artık doğalgaza geçmektedir. Dolayısıyla artık kömür sobası eziyeti evlerimizden tamamen kaldırılmış olup daha kırsal bölümlerde kullanılmaya devam etmektedir.

Firma olarak prensiblerimizin en başında sadece sorunu çözmek değil sorunun tam kaynağını bulup bir daha başka sorunlarla uğraşmak zorunda kalmamaya çalışmaktır.

 

 

 

 

Kombi bakımı yaptırmalımıyım kombi ne kadar önemli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hakkında erfa teknik

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*