Son Haberler
Anasayfa / Ferroli Kombi Servisi / Ferroli Kombi Bakım Zamanı / Ferroli Kombi Bakım Zamanı – (216) 344 10 10

Ferroli Kombi Bakım Zamanı – (216) 344 10 10

Ferroli Kombi Bakım Zamanı – (216) 344 10 10

Ferroli Kombi Bakım Zamanı

 Sebebi yaz aylarında kombi cihazlarının kullanılmaması. Cihazlar kullanılmadığı zaman bakıma girerek önümüzde ki kış ayına hazırlık yapmış oluruz. Hem de daha sağlıklı , ekonomik ve verimi yüksek çalışmasına neden olur. Bakım yapılmayan Ferroli kombi cihazların ömrünü daha az olur ve çalıştığı zaman peteklerden bakteriler ve mikroplar yayılır.Bir de ısıtma gibi bir derdi olmaz.

Ferroli Kombi Bakım Zamanı 

Çünkü fiyatlar bu aylar %50 ye varan indirimlere düşmüş bulunmaktadır. Sizler de daha fazla zaman kaybetmeden bir an önce Ferroli kombi cihazınıza bakım yaptırmalısınız. Bu kampanyadan yararlanarak kışın sorunsuz ısınma keyfi elde etmiş olacaksınız.

Ferroli Kombi Bakım Zamanı

Çünkü yapmış olduğumuz tüm Ferroli kombi hizmetleri 1 yıl boyunca servis garantisi altına alınmaktadır. Firmamız 7 gün 24 saat boyunca faaliyet ve hizmet içerisin de bulunmaktadır. Yapmış olduğumuz tüm Ferroli kombi servisi hizmetleri TSE standartlarına uygun ve garantili parçalar kullanmaktayız. Firmamızı aradığınız gün içerisin de sizlere geri dönüş yaparak Ferroli kombi cihazınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisin de çözüme kavuşturmak tayız.

Ferroli Kombi Bakım Zamanı

Sizler de Ferroli kombi cihazınıza bakım yaptırarak kombinizin daha uzun ömürlü olmasına olanak sağlarsınız. Sanayi Bakanlığınca kombi cihazlarının ömrü 15 yıl olarak belirlenmiştir. Sizler de Ferroli kombi cihazınızı 15 yıl sorunsuz bir şekilde kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey yılda en az 2 (iki) defa kombi bakımı yaptırmak.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*