Son Haberler
Anasayfa / Ferroli Kombi Servisi / Ferroli kombi hizmeti / Ferroli kombi hizmeti – (216) 344 10 10

Ferroli kombi hizmeti – (216) 344 10 10

Ferroli kombi hizmeti

Ferroli kombi hizmeti

Ferroli kombi hizmeti

Ferroli kombi hizmeti olarak İstanbul Anadolu yakasının her mahallesine Ferroli kombi servis hizmeti sağlamaktayız. Firmamız 7 gün 24 saat boyunca faaliyet ve hizmet içerisin de bulunmaktadır. Yapmış olduğumuz tüm Ferroli kombi servis hizmetleri 1 (bir) yıl boyunca servis garantisinde olup siz değerli tüketicilerimize kaliteli , konforlu ve garantili kombi servis hizmeti sunmaktayız.

Ferroli kombi hizmeti sağlayarak kombi cihazlarınız da oluşan sorunları TSE standartlarına uygun ve garantili parçalarla servis hizmeti sağlamaktayız. Sanayi Bakanlığınca kombi cihazlarının kullanım ömrü 15 yıl olarak belirlenmiştir. Sizler de kombi cihazlarınızı 15 yıl boyunca kullanmak istiyorsanız yılda en az 2 (iki) defa bakım yaptırarak ömrünü uzatabilirsiniz. İyi bakımlar kombi cihazınızın ömrünü bir iken iki katına çıkarmaktadır.

Sadece Ferroli kombi servisi hizmeti değil aynı zaman da klima servisi hizmeti de sağlamaktayız. Klima cihazlarınıza bakım,montaj ve arıza gibi işlemler de de faaliyet hizmeti vermekteyiz.

Firmamızı aradığınız gün içerisin de sizlere geri dönüş yapılarak Ferroli kombi cihazınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisin de çözüme kavuşturmaktayız. Firmamıza 0216 344 10 10 yada iletişim menüsünden de bizlere ulaşabilirsiniz. Mobil Ferroli kombi servis ağı sayesin de sorunlarınız aynı gün içerisin de çözülür.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*