Son Haberler
Anasayfa / FerroliTeknik

FerroliTeknik

Ferroli kombi servisi arıza ve çözümleri – 444 27 28

ferroli-kombi-arıza-ve-çözümleri

Ferroli kombi servisi arıza ve çözümleri Ferroli Kombi A01 Arıza Kodu Kombide ateşleme gerçekleşmediğinden alev oluşmaz ve arıza kodu gösterilir.Servisimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ferroli Kombi A02 Arıza Kodu Kombi ateşleme ve alevlenme düzeninin kötü olduğunu gösterden arıza kodudur.Birkaç sebebi olabilir, servisimiz ile irtibata geçiniz. Ferroli Kombi A03 Arıza Kodu Kombinizin eşanjör koruma sisteminden kaynaklanan arıza kodudur.Servisimiz ile irtibata geçilmelidir. ... Devamını Oku »

Ferroli kombi servisi arıza – 444 27 28

ferroli-kombi-servisi-arıza

Ferroli kombi servisi arıza Ferroli kombi servisi arıza , her zaman en iyi tespitler yaparak kombi cihazınızın ömrünü uzatabileceğinizi biliyormuydunuz ? gerçi bilmiyorsanız da öğrenmiş oldunuz :  ) Firmamız 7 gün 24 saat boyunca müşterilerine hizmet vererek hiç bir şekilde mağdur ettirmemektedir. Sizlerde bizlere ulaşarak arıza cihazlarınıza çözüm isteyebilir yada arıza tespitinde bulunmamızı isteyebilirsiniz. Ferroli kombi servisi arıza ekipleri her türlü ... Devamını Oku »

Ferroli kombi servisi bakım – 444 27 28

ferroli-kombi-servisi-bakım

Ferroli kombi servisi bakım Ferroli kombi servisi bakım hizmetleri olarak en uygun şekilde sizlere kaliteli bir biçimde servis hizmeti vermektedir. Firmamız 7 gün 24 saat boyunca çalışmakta olup sizlere kusursuz bir şekilde servis hizmeti vermektedir. Sizlerde Ferroli kombi servisi bakım hizmetlerini aradığınız takdirde sizlere aynı gün ve saat içerisinde geri dönüş yapılarak sorunlarınızı aynı gün içerisinde çözüme kavuşturma garantisi vermektedir. Ferroli ... Devamını Oku »

Ferroli kombi arıza kodları

ferroli-kombi-arıza

Ferroli kombi arıza kodları nelerdir ? Ferroli kombi arıza kodları ve açıklamaları ; Ferroli kombi A01 arıza kodu : Kombide ateşleme gerçekleşmediği zaman alınacak hata kodu dur. Bu gibi durumlarda tek yapmanız gereken yetkili teknik servis elemanlarını çağırmak . Ferroli kombi A02 arıza kodu : Ateşleme ve alevlenme düzeninin kötü olduğunu gösteren hata kodudur. Çözümü servis elemanlarını çağırmaktan geçer.   ... Devamını Oku »

Ferroli kombi servisi bakım önemi

Ferroli-kombi-servisi

  Ferroli kombi servisi  markalı cihazınızın yıllık düzenli bakımlarını yaptırdığınız takdirde kombinizin ömrünün artacağını gözle görebilirsiniz. Kombinizin ömrü 1 ise 2 ye çıktığını çok iyi bir şekilde göreceksiniz. Ferroli kombi servisi olarak yapmış olduğumuz tüm bakımlarda oluşabilecek sorunları müşterimize söyleyip ona göre önlemler almaktayız. Ferroli kombi servisi olarak İstabul’un tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz. Bakım için tek yapmanız gereken şey 0216 444 ... Devamını Oku »