Son Haberler
Anasayfa / Ferroli Kombi Servisi / Ferroli kombi teknik servisi / Garantili Ferroli kombi servisi – 444 27 28

Garantili Ferroli kombi servisi – 444 27 28

Garantili Ferroli kombi servisi

Garantili Ferroli Kombi Servisi uzun yıllardır kombi servisi hizmeti vermekte olup siz değerli tüketicilerine 7 gün 24 saat boyunca Ferroli kombi servisi hizmeti vermektedir. Kaliteli , konforlu ve ekonomik fiyatlar ile her zaman sizler için hizmetini sürdürmektedir.

% 45 – 50 İndirim

Garantili Ferroli Kombi Servisi fiyatlarında % 45 – 50 lere varan indirimlere giderek her bütçeye uygun servis hizmeti sağlamaktadır. Yapmış olduğumuz tüm hizmetler , bakımlar , faaliyetler ve yedek parça değişimleri 1 yıl boyunca servis garanti altına alınmaktadır.

Uzun yıllardır Ferroli kombi servisi hizmeti vermekte olup işin en ince ayrıntısına kadar bakıp çözüme kavuşturmaktayız. Kombi cihazlarınıza düzenli olarak yapacağınız bakımlar Ferroli kombi cihazınızın ömrünün 1 biken iki yıla çıkmasına neden olur. Sanayi Bakanlığınca kombi cihazlarının kullanım ömrü 15 yıl olarak belirlenmiştir. Sizler de Ferroli kombi cihazınızı 15 yıl boyunca kullanmak istiyorsanız yılda en az 2 defa bakım yaptırarak cihazınızı temiz tutmalısınız.

Anında Çözüm

Mobil Ferroli kombi servisi ağı sayesinde firmamızı aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak kombi cihazınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız. Yapmış olduğumuz tüm işlemler TSE standartlarına uygun ve belgeli olarak yapılmaktadır.

Firmamız Ferroli kombilerin tüm modellerinin servisi garantili ve ekonomik fiyatlar ile sunmaktadır. Sizler de kaliteyi ekonomik fiyatlar ile almak istiyorsanız doğru adrese gelmiş bulunmaktasınız.

Sizler de Garantili Ferroli kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak istiyorsa nız aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak servis yada hizmet talebinde bulunabilirsiniz. firmamızı aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak Ferroli kombi cihazınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.

İsterseniz de Garantili Ferroli kombi servisi web sitesinin iletişim menüsüne tıklayarak da orada bulunan servis yada hizmet formunu doldurarak da bizler ile online olarak iletişime geçebilirsiniz.


İletİşİm bİlgİlerİmİz ;

çağrı merkezimiz : 444 27 28

şube tel. numaramız : 0216 399 57 50

0216 630 67 72

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*