Son Haberler
Anasayfa / Ferroli Kombi Servisi / Kadıköy Ferroli kombi servisi – 444 27 28

Kadıköy Ferroli kombi servisi – 444 27 28

Kadıköy Ferroli Kombi Servisi

Kadıköy Ferroli Kombi Servisi

 

Kadıköy Ferroli kombi servisi

Kadıköy Ferroli kombi servisi

Kadıköy Ferroli kombi servisi, eskiden evlerimizde ısınmak için kömürlü sobalar kullanırdık. Şofbenden sıcak su elde etmek için bayağı bir maddiyat gerekmektedir. Kömürlü sobalarda sadece soba nerdeyse o oda ısınıyordu. Artık gelişen teknolojiyle kömürlü sobaların yerini doğalgaz sistemleri aldı. Kombi sayesinde cihazınız kurulduğu zaman tüm odalarınız tek bir tuşla ısınmaya başlayacak ve şofbeninizden de sıcak su elde etmiş olacaksınız.

Doğalgazın kömürlü sobalardan en büyük avantajları ise şöyle ;

– Maddi açıdan daha sağlıklı

– Can güvenliğiniz daha üst düzeyde

– Daha konforlu ve rahat bir şekilde ısınmanızı sağlar.

Kombi lerimiz sadece doğal gaz ile değil LPG ile de çalışmaktadır. Lakin günümüzde LPG ekstra maliyet olduğu için fazla tercih edilmemiştir. Daha çok doğal gaz tercih edilmiştir.

Kadıköy Ferroli kombi servisi olarak en büyük prensiplerimizden biri ise hatalar oluştuktan sonra düzeltme yerine hatalar oluşmadan önce nasıl tedbirleri alınır, müşteriye daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için sürekli iyileştirme yapmaktadır.

 

 

Kadıköy-ferroli-kombi-servisi

Kadıköy-ferroli-kombi-servisi

Kombi sistemleri aylarca çalışmadan ve bakım yapılmadan yıpranan parçaların bir süre sonra bozulması meydana gelir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için ise kombimizi yılda 2 yada 1 defa olmak üzere bakımını yaptırmak zorundayız.Kadıköy Ferroli kombi servisi olarak müşterilerimize hizmet verdikden sonra kombilerini nasıl daha sağlık ve temiz kullanımı hakkında gerekli bilgileri ve önlemleri titizlikle göstermekteyiz.

Bir çok kombinin yalnış yere montesi veya bakımlarının düzenli yapılmaması bacaların ve filtrelerin tıkanması neden olabilir. Bu tıkanmalar çeşitli ölümleri beraberinde malesef getirmektedir.Kadıköy Ferroli kombi servisi olarak evinizin en uygun yerine ve fazla yer kaplamadan nasıl kombinizi monte yapılır gibi en ince ayrıntısına kadar planlayan yetkili teknik servis elemanlarıyla doludur.

Şunuda unutmamalıyızki kombilerde su basıncı yaşamamak için su basınç barı 1.5 LT olmak zorundadır.

Bakım yapılan kombiler daha uzun yıllar  kombinizin ömrünü uzatır .

Firmamız bakım, onarım ve kurulum yaptığı zaman 1 yıl garanti hizmeti vermektedir. Bu nedenle firmamız güvenilirler arasında hızlı bir adımla ilerlemektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hakkında erfa teknik

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*