Son Haberler
Anasayfa / Ferroli Kombi Servisi / Kartal Ferroli kombi servisi – 444 27 28

Kartal Ferroli kombi servisi – 444 27 28

Kartal Ferroli Kombi Servisi

Kartal Ferroli Kombi Servisi

Kartal Ferroli kombi servisi

Kartal Ferroli kombi servisi

Kartal Ferroli kombi servisigüvenilir bir firma olmayı kendisine prensip edinmiş lider kombi servis firmasıdır. Firmamız kombi servis hizmetlerinde 1 yıl garanti hizmeti vermektedir. Hızlı geri dönme ve güvenilir çalışma prensibimiz ile Kartal Ferroli kombi servisi olarak hizmet ve faaliyet vermekteyiz.

Kombilerin en büyük sorunu hata kodları ve çalışmama sorunudur. Bu gibi durumlar daha çok müşteri’den kaynaklanıyor. Sebebi ise düzenli bakım yaptırmadıkları için. Özellikle de kış aylarında kombileriniz çok sık hata sorunlarıyla karşı karşıya kalabilir. Bu gibi durumlarla uğraşmamak için kombinizi yılda 2 yada 1 defa bakıma almak zorundasınız.

Su basınç seviye düşüklüğü yaşıyorsanız. Bunun nedeni su basınç seviyeniz 1.5 L T altında olmasından kaynaklanıyor olabilir. Bu gibi durumlara düşmemek için su basın seviyesini 1.5 L T altına düşürmemenizi kesinlikle öneririz.

Ayrıca sıcak su ihtiyacının da tamamını karşılayan bu kombi sistemi sayesinde hem maddi açıdan rahatlamış oluruz hem de ısınmış oluruz. Ayrıca kömür sobasında Yaşamadığımız konforu doğalgaz sayesinde yakalamış oluruz. Eski zamanları hatırladığında ne denli sıkıntıların çekildiğini hatırlarsınız.

 

kartal-ferroli-kombi-servisi

kartal-ferroli-kombi-servisi

 

Isınmak için kömür ihtiyacı olduğunda kömürün ne kadar pahalı olduğunu aldığımızda ise taşıma ve yakma külfetinin de bize ait olduğu zamanları hatırlarız. Doğalgaz kapımıza kadar devletimiz tarafından getirilmiş olan bir yakıttır. Kartal Ferroli kombi servisi kombimizin bağlanmasından sonra evimizin dört bir tarafına gönderilen ısı ve sıcak su sayesinde evimiz ısınırken kullanım kolaylığı ile konforunu yaşarız. Hem banyomuzda hem mutfağımızda hem de evimizin tamamında kullanılan ısı ve sıcak su hizmetiyle doğalgaz bize eskiye bakıldığında hiç de ağır gelen bir yakıt değildir. Kombiler sadece doğal gaz ile çalışmakla kalmayıp LPG ile de çalışmaktadırlar. Günümüzde LPG’nin tercih edilmemesinin sebebi güvenilir bulmamamızdan kaynaklanıyor. Bunun yerine doğal gaz kullanımı en önde gelen kullanım tercihidir. Bizlere 444 27 28 telefon numarasından yada web sitemizin iletişim bölümünden tüm sorunlarınızı iletip teknik destek alabilirsiniz.

 

 

Kombi bakım

 

 

ı için neler gerekli ?

Kombi arızaları ?

kombim bozuldu ne yapmalıyım ?

kombi çalışmıyor?

kombim çalışmıyor?

kombi su basıncı düşdü ?

kombi

 

 

 

 

 

 

 

Hakkında erfa teknik

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*