Son Haberler
Anasayfa / Ferroli Kombi Servisi / Ferroli kombi teknik servisi / Konforlu Ferroli kombi servisi – 444 27 28

Konforlu Ferroli kombi servisi – 444 27 28

Konforlu Ferroli kombi servisi

Konforlu Ferroli kombi servisi sizlere en iyi şekilde kombi hizmeti sunan firmamız olabilecek tüm sorunları önceden göz önüne alarak sorunlarınızı gün içerisinde çözüme kavuşturmaktadır. Firmamız 7 gün 24 saat boyunca faaliyet içerisinde bulunmaktadır.

1 Yıl Garanti Servisi

Konforlu Ferroli kombi servisi olarak yapmış olduğumuz tüm hizmetler , bakım, onarım ve yedek parça değişiminde siz değerli müşterilerimize 1 yıl boyunca garanti hizmeti sağlamaktayız. Bunun yanı sıra parça değişiminde de TSE belgesi ve onayını da müşterilerimize sunmaktayız. Uzun yıllardır Ferroli kombi servisi hizmeti vermekte olup neyin ne şekilde yapılacağını çok iyi bilmekteyiz.

Kaliteli ve Konforlu Servis

Ferroli kombi servisi özel kombi servisi olup TSE standartlarına uygun ve belgelidir. Firmamız sadece Ferroli kombilerinizi değil tüm marka ve modellerinizin servis hizmetini sağlamaktadır. Ferroli kombi servisi olarak yapmış olduğumuz ve yapacağımız tüm işlemler ve hizmetler 1 yıl boyunca firmamız tarafından garanti hizmeti kapsamına alınmaktadır. Firmamız büyük bir kampanya hizmeti başlatmış bulup her eve kombi servisi götürmeyi hedeflemiştir. Bunun için fiyatlarımızda yüzde elliye varan büyük bir indirime gitmiş bulunmaktayız. Yılda en az 2 defa bakım yaptırarak Ferroli kombi cihazınızın ömrünü uzatmış olursunuz. Düzenli bakımlar kombizin daha sağlıklı ve konforlu çalışmasına neden olur.

% 45 – 50’lere Varan İndirimler

Ferroli kombi cihazlarınıza düzenli olarak yapılacak bakımlar kombinizin ömrünü uzatmaktadır. Yılda en az 2 defa bakım yaptırarak kombinizin daha konforlu çalışmasına neden olur. Sanayi Bakanlığınca kombi kullanım süresi 15 yıl olarak biçilmiştir. Kış aylarına girmeden önce yapılacak bakımlar kombinizin konforlu çalışmasına neden olur. Fiyatlarımız da % 45 – 50 lere varan indirimlere giderek her bütçeye uygun servis imkanı vermektedir. Kaliteyi her zaman ekonomik fiyatlar ile müşterilerimize 1 yıl garantili şekilde sunmaktayız.

Aynı Gün İçerisinde Çözüm

Firmamızı aradığınız gün içerisinde sizlere aynı gün içerisinde geri dönüş yapılarak Ferroli cihazınız da oluşan teknik sorunları aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmak tayız. Mobil Ferroli kombi servisi ağı sayesinde sorunlarınıza gün içerisinde çözüm üretilir.

Sizler de Konforlu Ferroli kombi servisi hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak servis yada hizmet talebinde bulunabilirsiniz. firmamızı aradığınız gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak Ferroli kombi cihazınız da oluşan teknik sorunları yine aynı gün içerisinde çözüme kavuşturmak tayız.

İsterseniz de Konforlu Ferroli kombi servisi web sitesinin iletişim menüsüne tıklayarak da orada bulunan servis yada hizmet formunu doldurarak da bizler ile online olarak iletişime geçebilirsiniz.


İletİşİm bİlgİlerİmİz ;

çağrı merkezimiz : 444 27 28

şube tel. numaramız : 0216 399 57 50

0216 630 67 72

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*